OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VII Niedziela Wielkanocna
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
16 maja 2021 roku

W tym tygodniu na Mszach Św. wieczornych odmawiamy Nowennę do Ducha Świętego, a na Nabożeństwach Majowych Nowennę przed Uroczystością Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

W piątek odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych i Pierwsza Spowiedź dzieci z Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. Św. Dominika Savio w Lubinie.
W niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.30 dzieci te przystąpią do Pierwszej Komunii Św.
W związku z tym uprzejmie prosimy naszych Parafian o udział we Mszy w innych godzinach.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w Kościele Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Informujemy, że codziennie o godz. 18.30, przy kapliczce w Miroszowicach, odprawiane jest Nabożeństwo Majowe. Wszystkich Mieszkańców zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.

W tym roku Piesza Pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę odbędzie się w sposób sztafetowy. Każda z grup będzie szła jeden dzień. Grupa nr „6” – Salezjańska, na pielgrzymi szlak wyruszy w czwartek, 5-go sierpnia. Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa. Zapisy w zakrystii. Przewodnik: ks. Mariusz Jeżewicz SDB.

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie reguł sanitarno – epidemiologicznych w naszym kościele.

W ubiegłym tygodniu z grona naszych Parafian do wieczności odeszli: Józefa Wiliam, Wanda Kruszewska, Stanisław Wójtowicz, Stanisław Rusek i Rafał Ratajczak.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

zapowiedź pierwsza
SITARCZYK Mateusz
SZCZEPANIAK Monika

zapowiedź druga
PINKOWSKI  Patryk Krystian
OWERKO  Anna

SZYDZIAK  Łukasz
DĘBKOWSKA  Karolina

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest wyjawić je w kancelarii parafialnej.
(zob. KPK kan. 1066 i 1069)

Ks. Janusz Kamiński
proboszcz

myśl nspj 01