Intencje Mszy Świętych

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU , 25 lutego

7:00 – Za śp. Krzysztofa Kolasińskiego – 21 greg.

8:30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Fabiana z okazji chrztu oraz dla jego rodziców

10:00 – Za śp. Władysławę, od Grażyny i Beaty

11:30 – Za śp. Jana Misiewicz w 31 rocznicę śmierci

11:30 – Za śp. Annę Kaczanowską i za zmarłych z rodziny

13:00 – Za śp. Jana Janiec w 50 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny

13:00 – Za śp. Mirosława Wójtowicz w miesiąc po pogrzebie

16:30 – Za śp. Za śp. Lucynę Siwek w 1 rocznicę śmierci

19:00 – Za śp.: Bartosza, Janinę, Jana, Stefana, Henryka i za zmarłych  z rodziny

Poniedziałek, 26 lutego

6:30 – Za śp. Irenę Buczek w miesiąc po pogrzebie

18:00 – W intencji pracowników, dobrodziejów i podopiecznych punktu charytatywnego „Caritas” oraz za zmarłych pracowników: Halinę Brodowską, Różę Czernik i Pawła Rzepkę

18:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych dla ks. Mirosława Łobodzińskiego, od „Margaretek”

18:00 – Za śp. Krzysztofa Kolasińskiego – 22 greg.

18:00 – Za śp. Jolantę Będkowską – Szwed – 1 greg.

18:00 – Za śp. Zofię w 2 rocznicę śmierci

Wtorek, 27 lutego

6:30 – Za śp. Jolantę Będkowską – Szwed – 2 greg.

6:30 – WOLNA

18:00 – Za zmarłych z rodziny Król: Władysławę  w 32 rocznicę śmierci i Franciszka w 35 rocznicę śmierci

18:00 – Za zmarłych rodziców: Zofię i Władysława oraz za śp.: Zdzisława, Teresę i Jakuba

18:00 – Za śp. Kazimierę Smoleń i za zmarłych z rodziny, z obu stron

18:00 – Za śp. Krzysztofa Kolasińskiego – 23 greg.

18:00 – O radość nieba dla śp. Karoliny i Józefa Kuś

Środa, 28 lutego

6:30 – Za śp. Jolantę Będkowską – Szwed – 3 greg.

6:30 – Za śp.: Aleksandra w 56 rocznicę śmierci i Danutę oraz za zmarłych z rodziny Zielińskich

18:00 – Za śp. Krzysztofa Kolasińskiego – 24 greg.

18:00 – Za śp. Janusza Otulak – 1 greg.

18:00 – Za śp. Ewę Siwińską, od Grona Pedagogicznego

18:00 – W intencji kapłanów z naszej parafii, z prośbą o dary, Boże błogosławieństwo, zdrowie i moc Ducha świętego oraz o liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, od czcicieli Niepokalanego Serca Maryi

18:00 – Za sp. Olimpię Kaczmarek, od Róży Żywego Różańca

18:00 – O łaskę nieba dla śp. Jana i Teresy Kurek

Czwartek, 1 marca

6:30 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie, potrzebne łaski na dalsze latażycia dla Łukasza, z okazji urodzin

6:30 – Za śp. Jana Pilichiewicz, w miesiąc poi pogrzebie

12:00 – Za śp. Janusza Otulak – 2 greg.

18:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha świętego dla Heleny z okazji imienin

18:00 – Za śp. Józefa Mikulskiego

18:00 – Za śp. Krzysztofa Kolasińskiego – 25 greg.

18:00 – Za śp. Jolantę Będkowską – Szwed – 4 greg.

18:00 – O powołania kapłańskie i zakonne oraz o błogosławieństwo Boże dla kapłanów z naszej parafii

Piątek, 2 marca

6:30 – Za śp. Helenę Graf

6:30 – Za śp. Jolantę Będkowską – Szwed – 5 greg.

12:00 – Za śp. Janusza Otulak – 3 greg.

12:00 – Za śp.: Helenę, Edwarda, Bogdana, Annę i Kazimierę

18:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha świętego dla Heleny Trzcińskiej z okazji imienin

18:00 – Za śp. Janka Ryk

18:00 – Za śp. Krzysztofa Kolasińskiego – 26  greg.

Sobota, 3 marca

6:30 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata

6:30 – O radość nieba dla śp. Bożeny Gawłowicz w 7 rocznicę śmierci

6:30 – Za śp.: Marię, Bronisława, Olgę, Henryka i za zmarłych polecanych Panu Bogu w modlitwie

18:00 – Za śp. Wojciecha Kielan

18:00 – Za śp. Krzysztofa Kolasińskiego –  27 greg.

18:00 – Za śp. Jolantę Będkowską – Szwed – 6 greg.

18:00 – Za śp. Janusza Otulak – 4 greg.

 

 

Zespół MŁODZIEŻOWY

Młodzież grająca na instrumentach i śpiewająca jest zaproszona do Nowego Zespołu Młodzieżowego, który animuje Mszę na 16h30. Chcemy uwielbiać Boga i modlić się śpiewem pomagając młodym powrócić do żywej i dynamicznej Eucharystii. Zapraszamy w soboty na 9h30 na próby do sali nr 6 na plebanii NSPJ.

ZAPRASZAMY

 

Rozkład Mszy Świętych

Niedziela: 
7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (dla dzieci), 13.00, 16.30,(młodzieżowa) 19.00
poniedziałek, wtorek, środa:
6.30 i 18.00
czwartek, piątek:
6.30, 12.00 i 18.00
sobota:
6.30 i 18.00
W czasie wakacji (lipiec - sierpień) nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 16.30 oraz w czwartek i piątek o godz. 12.00

Msze "Z życiem bez prądu" w intencji dzieci nienarodzonych:
godz. 18h45 adoracja animowana przez wspólnotę Domowego Kościoła, następnie o 19.30 Msza - 12 stycznia, 23 lutego, 23 marca, 27 kwietnia, 25 maja, 29 czerwca

Msze "Apostolstwa Dusz Czyśćcowych" w intencji zmarłych w czyśćcu, po Mszy spotkanie w sali 6 na plebanii:
godz. 18.00: 5 lutego, 5 marca, 9 kwietnia, 7 maja, 4 czerwca, 2 lipca i 6 sierpnia (bez spotkania), 10 września, 1 października, 2 listopada (bez spotkania), 5 listopada, 3 grudnia, 24 grudnia o 22h00 (bez spotkania).-

Adoracja

Od wtorku do piątku,
(oraz w czwartek 19h30-21h00)
trwa przez cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu. W ciszy i półmroku możesz spokojnie przebywać z Panem Jezusem.

Wielu mieszkańców Lubina przychodzi tu, aby uspokoić swe często zmęczone serce i umysł, poprosić Boga o błogosławieństwo, poszukać razem z Bogiem rozwiązań problemów pojawiających się w codziennym życiu. Spróbuj i Ty!

Salezjańskie Liceum