Intencje Mszy Świętych

I NIEDZIELA ADWENTU, 3 grudnia

7:00 – Za śp. Edwarda, w 40 rocznicę śmierci

8:30 – Za śp. Ks. Eugeniusza

10:00 – Za śp. Tadeusza Woźniak, w 2 rocznic śmierci

10:00 – Za śp. Irenę i Helmuta Opielka – 3 greg.

11:30 – Za śp. Wojciecha Kielan

11:30 – Za śp. Jana Kudybę – 15 greg.

13:00 – O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla modlących się w Różach Żywego Różańca i za zmarłych z Róż

13:00 – Za śp. Czesława Szeblec, w miesiąc po pogrzebie, od uczestników pogrzebu

16:30 – W intencji młodzieży wyjeżdżającej na spotkanie do Bazylei, o Boże prowadzenie, dary i łaski na wyjazd

19:00 – Za śp. Danutę Majchrzak, Marię Zborowską, Halinę i Wiesława Sobala

Poniedziałek, 4 grudnia – św. Barbary

6:30 – Za śp. Jana Kudyba – 16 greg.

6:30 – Za śp. Irenę i Helmuta Opielka – 4 greg.

6:30 – Za śp. Stanisława Berlan, w miesiąc po pogrzebie

18:00 – O łaskę nieba dla umierających i zmarłych, od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym

18:00 – Za śp. rodziców: Zofię i Władysława oraz Jakuba, Zdzisława, Teresę i za zmarłych z rodziny

18:00 – Za śp. Stanisławę Maksymczak, w 6 rocznicę śmierci

18:00 – O spokój duszy i życie wieczne dla śp.: Ludwiki Szczygieł, w 1 rocznicę śmierci, Anieli, w 6 rocznicę śmierci, Jana i Emilii

Wtorek, 5 grudnia

6:30 – Za śp. Jana Kudyba – 17 greg.

6:30 – W intencji parafian – o dobre przeżycie Adwentu, od Róż Żywego Różańca

6:30 – Za śp. Bogdana Skibińskiego

18:00 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha świętego na dalsze lata życia dla Joanny Ciok z okazji 18 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

18:00 – Za śp. Irenę i Helmuta Opielka – 5 greg.

18:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, potrzebne łaski na dalsze lata życia dla Wioletty Gawarskiej z okazji 50 urodzin

18:00 – Za zmarłych: rodziców – Franciszka i Julii, rodzeństwa – Jana, Bolesława, Marii i Józefy

18:00 – Za śp. Antoniego Pindel

18:00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Wolontariuszy Lubińskiego Hospicjum

Środa, 6 grudnia

 6:30 – Za śp. Jana Kudyba – 18 greg.

 6:30 – Za śp. Lucynę, w 3 rocznicę śmierci

 6:30 – O dar życia wiecznego dla śp. Tadeusza Horbulewicz, w 37 rocznicę śmierci

18:00 – Za śp. Antoniego Pindel

18:00 – Za śp. Irenę i Helmuta Opielka – 6 greg.

18:00 – Za śp. Stanisława w 26 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny: Wilkowskich, Stępień, Kiemskich, Zgółków, Kolasz i Anuszewskich

18:00 – Za zmarłych rodziców: Józefa i Helenę oraz zmarłe rodzeństwo

18:00 – Za zmarłych z rodziny Kuszczak

Czwartek, 7 grudnia – św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

 6:30 – Za śp. Jana Kudyba – 19 greg.

6:30 – Za śp. Irenę i Helmuta Opielka – 7 greg.

6:30 – O gorliwość, wiarę i Boże dary dla Służby Liturgicznej, o błogosławieństwo Boże dla rodziców oraz o powołania Salezjańskie

12:00 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie, potrzebne dary i łaski dla kapłanów naszej parafii

16:30 – W intencji dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 5 i ich rodziców

18:00 – O nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o dary Ducha świętego dla kapłanów naszej parafii

18:00 – W intencji dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 7 i ich rodziców

Piątek, 8 grudnia – Niepokalane Poczęcie NMP

6:30 – Za śp. Jana Kudyba – 20 greg.

6:30 – Za śp.: Marię, Bronisława, Olgę, Henryka i za zmarłych polecanych Panu Bogu w modlitwie

12:00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Matki Bożej dla Urszuli

12:00 – Za śp. Irenę i Helmuta Opielka – 8 greg.

18:00 – Za śp. Szczepana Biernat, w 23 rocznicę śmierci i za zmarłych  rodziców, z obu stron

18:00 – Za śp.: Teresę, Rozalię, Czesława (m) Kaczmarek, Elżbietę Dudek oraz za zmarłych z rodziny – Ciosmak, Skalskich, Staszewskich, Soroko, Latków, Pawlaków, Kaszczyszyn, Rafałowiczów, Chrząstków oraz za zmarłych sąsiadów

18:00 – Dziękczynna za przeżyte 29 lat z prośbą o dalsze potrzebne łaski, dary Ducha świętego, opiekę Najświętszej Maryi Panny dla Agnieszki

Sobota, 9 grudnia

 6:30 – Za śp. Jana Kudyba – 21 greg.

 6:30 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Leokadii z okazji imienin oraz dla rodziny

18:00 – O Miłosierdzie Boże dla śp. męża Kazimierza Nędzewicz

18:00 – Za śp.: Leokadię,  Stanisława i Aleksandra Król

18:00 – Za śp. Józefa i Katarzynę Lisowskich oraz za zmarłych z rodziny

18:00 – Za śp. Bronisława Fajfer, w 8 rocznicę śmierci oraz za zmarłych rodziców: Janinę, Franciszka, Sylwestra i Michalinę

18:00 – Za śp. Irenę i Helmuta Opielka – 9 greg.

18:00 – Za śp. Władysława, Zofię i Anitę Oracz

Zespół MŁODZIEŻOWY

Młodzież grająca na instrumentach i śpiewająca jest zaproszona do Nowego Zespołu Młodzieżowego, który animuje Mszę na 16h30. Chcemy uwielbiać Boga i modlić się śpiewem pomagając młodym powrócić do żywej i dynamicznej Eucharystii. Zapraszamy w soboty na 9h30 na próby do sali nr 6 na plebanii NSPJ.

ZAPRASZAMY

 

Rozkład Mszy Świętych

Niedziela: 
7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (dla dzieci), 13.00, 16.30,(młodzieżowa) 19.00
poniedziałek, wtorek, środa:
6.30 i 18.00
czwartek, piątek:
6.30, 12.00 i 18.00
sobota:
6.30 i 18.00
W czasie wakacji (lipiec - sierpień) nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 16.30 oraz w czwartek i piątek o godz. 12.00

Msze "Z życiem bez prądu" w intencji dzieci nienarodzonych:
godz. 18h45 adoracja animowana przez wspólnotę Domowego Kościoła, następnie o 19.30 Msza - 29 września, 27 października, 24 listopada, 22 grudnia,12 stycznia, 23 lutego, 23 marca, 27 kwietnia, 25 maja, 29 czerwca

Msze "Apostolstwa Dusz Czyśćcowych" w intencji zmarłych w czyśćcu:
godz. 18.00 -

Adoracja

Od wtorku do piątku,
(oraz w czwartek 19h30-21h00)
trwa przez cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu. W ciszy i półmroku możesz spokojnie przebywać z Panem Jezusem.

Wielu mieszkańców Lubina przychodzi tu, aby uspokoić swe często zmęczone serce i umysł, poprosić Boga o błogosławieństwo, poszukać razem z Bogiem rozwiązań problemów pojawiających się w codziennym życiu. Spróbuj i Ty!

Salezjańskie Liceum