Pierwsze Komunie Święte | 2020

Najświętsza Eucharystia jest najcenniejszym darem od Boga dla Kościoła. To niezwykły Pokarm prowadzący nas przez życie doczesne do pełni radości w Domu Ojca – Królestwie Bożym.
Cieszymy się bardzo z faktu, że kolejne dzieci w naszej parafialnej wspólnocie rozpoczęły przyjmowanie Najświętszego Sakramentu podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.

IMG_5954
Dziękując Wam, Rodzice, za przygotowanie dzieci do tego uroczystego momentu, zachęcamy Was gorąco, abyście PRZYKŁADEM ŻYCIA wspomagali dzieci w ich rozwoju duchowym. Przychodźcie z waszymi dziećmi na niedzielną Mszę św. o godz. 11.30, przygotowywaną specjalnie z myślą o dzieciach. „Słowa pouczają, przykłady pociągają” – mówi powiedzenie, a my, ludzie, jesteśmy istotami, które uczą się głównie przez naśladowanie. Dlatego bądźcie dla swych dzieci przykładami osób pobożnych i uczciwych, Bożymi drogowskazami po drogach tego świata.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości. W sposób szczególny otaczamy modlitwą i życzliwością panią Krystynę oraz siostrę Zofię, które bezpośrednio przygotowały dzieci do Pierwszej Komunii Świętej.

IMG_5971