ZMIANY DOTYCZĄCE LITURGII

Szczęść Boże,
od poniedziałku wchodzą w życie pewne zmiany w organizacji życia religijnego. Zgodnie z nowymi wytycznymi rządu, od poniedziałku w naszym kościele podczas liturgii mogą uczestniczyć 24 osoby (1 os/15m kw). Prosimy jednocześnie o poszanowanie dotychczasowych regulacji, a więc:
1. pierwszeństwo osób, które zamówiły intencję Mszy św.
2. zachowanie odpowiedniego dystansu między uczestnikami liturgii
3. założenie maseczki ochronnej na nos i usta podczas liturgii.

Łączymy się w modlitwie o ustanie pandemii. Dla wszystkich jest to zapewne trudny czas. Jeśli potrzebujesz pomocy lub wiesz o kimś, kto potrzebuje wsparcia pod różnymi względami, podziel się z nami takimi informacjami. Może razem uda się nam znaleźć rozwiązanie na pojawiające się trudności.

Nie traćmy ufności w Bożą Miłość względem nas. Nasz smutek, lęk czy zniecierpliwienie oraz wszelkie inne trudności ranią zapewne w jakiś tajemniczy sposób „Serce Boże”. Zaufajmy Najświętszemu Sercu Jezusowemu, że nasze ocalenie wkrótce nadejdzie. Boża Łaska z pewnością wspiera wysiłki tych wszystkich naukowców, którzy trudzą się nad wynalezieniem szczepionki i leków powstrzymujących wyniszczającą nas epidemię.

Pełni wdzięczności modlimy się za służby medyczne. Wasz wysiłek jest nieoceniony, Bóg nie pozostawi tego bez nagrody. O to z ufnością Go prosimy.

NAJBLIŻSZA TRANSMISJA Z KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO: kliknij w link

ołtarz nspj