Rozkład Kolędy 2019

Kolęda w roku 2019 – wizyta duszpasterskaKolęda-akadmiki-1024x465


ks. Bartłomieja Janke sdb (kontakt 603271086)

 

II Brygady Armii W.P i Kolejowa – kolęda zakończona

14 stycznia (poniedziałek)             – od 15h30 / Paderewskiego 2-8

16 stycznia (środa)                        – od 15h00 / Paderewskiego 10-16

17 stycznia (czwartek)                   – od 15h30 / Paderewskiego 18-24

18 stycznia (piątek)                       – od 15h00 / Paderewskiego 26-30

19 stycznia (sobota)                      – od 14h00 / Paderewskiego 70-102

20 stycznia (niedziela)                   – od 15h30 / Paderewskiego 32-38

21 stycznia (poniedziałek)             – od 18h00 / Paderewskiego 40-42

23 stycznia (środa)                         – od 15h00 / Paderewskiego 44-52

24 stycznia (czwartek)                   – od 15h30 / Paderewskiego 54-60

25 stycznia (piątek)                       – od 15h00 / Paderewskiego 62-68
27 stycznia (niedziela- od 15h00 możliwość kolędy w drugim terminie na życzenie rodzin po zgłoszeniu osobiście u ks. Bartłomieja

ks. Andrzej Król

13 stycznia (niedziela) – od godz. 13:00 Małomicka 65 – 68

15 stycznia (wtorek) – od godz. 15:30 Małomicka 69 – 94F

16 stycznia (środa) – od godz. 15:30 Małomicka 95G – 98C,

17 stycznia ( czwartek) – od godz. 15:30 Malinowskiego – cała

18 stycznia (piątek) – od godz. 15:30 Małomicka 98D – 110, Skolimowskiej, Ślusarskiego, Kuleja, Fiołkowa, Szmaragdowa

19 stycznia ( sobota) – od godz. 10:00 ul. Stamma, Kusocińskiego

19 stycznia (sobota) – od godz. 15:30 kolęda dodatkowa. Rodziny, których nie było w domu, a chciałyby się spotkać z kapłanem, proszę o zostawienie wiadomości w zakrystii lub kancelarii

20 stycznia (niedziela) – od godz. 13:00 ul. Komara

Ks. Ryszard Sroka SDB ( nr. Tel. 607 616 954 )

Środa           02.01.      ul. Kilińskiego 18 D, 18 C              od godz. 16.00

Czwartek     03. 01     ul. Kilińskiego 18, 18B, 18 A          od godz. 16.00

Piątek           04.01.      ul. Kilińskiego 16B i 16A              od godz. 16.00

Sobota          05.01.     ul. Kilińskiego 16, 14B, 14A i 14  od godz. 15.00

Niedziela      06.01.     ul. Kilińskiego 33                             od godz. 15.00

Poniedziałek 07.01.     ul Kilińskiego 33A                          od. godz.16.00

Wtorek         08.01.      ul. Kilińskiego 33B                        od godz. 16.00

Środa            09.01.     ul. Kilińskiego 33 C                        od godz. 16.00

Czwartek      10.01.     ul. Kilińskiego 29C                         od godz. 16.00

Piątek           11.01.      ul. Kilińskiego 29B                         od godz. 16.00

Sobota          12.01.     ul. Kilińskiego 29                           od godz. 15.00

Niedziela      13.01.     ul. Kilińskiego 29A                         od godz. 15.00

Poniedziałek 14.01.    ul. Kilińskiego 23F i 23E               od godz. 16.00

Wtorek          15.01.     ul. Kilińskiego 23D i 23C               od godz. 16.00

Środa             16.01.     ul. Kilińskiego 23B i 23A              od godz. 16.00

Czwartek       17.01.    ul. Kilińskiego 17F, 17E, 17D, 17C od godz. 16.00

Piątek            18.01.     ul. Kilińskiego 17B i 17A                od godz. 16.00

Sobota           19.01.    ul. Kilińskiego 17, 15, 13, 6, 4, 2A, 2 od godz. 15.00

Niedziela       20.01.     ul. Kilińskiego 9                                    od godz. 15.00

Poniedziałek 21.01.     ul. Kilińskiego 7                                 od godz. 16.00

Wtorek 22. 01. wizyta się nie odbędzie

Środa   23.01.2. ul.: Rzemieślnicza, Rzeźnicza i Kościuszki 3C i 3B

od godz. 16.00

Czwartek      24.01.2019r. ul. Kościuszki 3A                   od godz. 16.00

Mariusz Jeżewicz – ulice Odrodzenia i Budziszyńska

 środa               02. 01  ul. Odrodzenia nr. 1, 1a, 2a, 2         godz. 15.30 – 20.30

 piątek              04. 01  ul. Odrodzenia nr. 3, 5b, 7d, 7c       godz. 15.30 – 20.30

 sobota             05 . 01  ul. Odrodzenia nr. 7, 7a, 7b             godz. 10.00 – 15.00

wtorek             08. 01. ul. Odrodzenia nr. 9a, 9b, 9c            godz. 15.30 – 20.30

środa               09. 01  ul. Odrodzenia nr. 9d, 11c, 11d        godz. 15.30 – 20.30

czwartek         10. 01  ul. Odrodzenia nr. 13, 13a, 13b        godz. 15.30 – 20.30

piątek              11 . 01 ul. Odrodzenia nr. 13c, 13d, 13e      godz. 15.30 – 20.30

sobota             12. 01  ul. Odrodzenia i KEN nr. 8c…36a    godz. 10.00 – 15.00

poniedziałek   14. 01  ul. Budziszyńska nr. 1,3,5                 godz. 15.30 – 20.30

wtorek            15. 01  ul. Budziszyńska nr. 7, 9, 11             godz. 15.30 – 20.30

środa              16. 01.  ul.  Budziszyńska nr. 13, 15, 17, 19  godz. 15.30 – 20.30

czwartek        17. 01  ul. Budziszyńska nr. 21, 23                godz. 15.30 – 20.30

piątek             18. 01  ul. Budziszyńska nr. 25, 27               godz. 15.30 – 20.30

sobota            19.01   ul. Budziszyńska nr. 31, 33               godz. 10.00 – 15.00

wtorek            22. 01 ul. Budziszyńska nr. 35, 37                godz. 15.30 – 20.30

środa              23. 01. ul.  Budziszyńska nr. 6-58                 godz. 15.30 – 20.30

czwartek         24. 01. ul. Budziszyńska nr. 60-112             godz. 15.30 – 20.30

 

 

REMONT KOŚCIOŁA i konto na darowizny

Uwaga!!! Informujemy, że w sobotę przed Niedzielą Palmową wracamy do kościoła na Mszę na 18h00. Święta będziemy przeżywać w wyremontowanym kościele. Nadal można kierować wpłaty i darowizny na opłacenie wielu prac remontowych, które były i będą jeszcze wykonywane; nr konta na wpłaty na REMONT: 35 1020 3017 0000 2402 0263 4756 Bank PKO BP Parafia Rzymsko-katolicka pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa ul. B. Prusa 4 59-300 Lubin

ZAPRASZAMY

   

Rozkład Mszy Świętych

Niedziela: 
7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (dla dzieci), 13.00, 16.30,(młodzieżowa) 19.00
poniedziałek, wtorek, środa:
6.30 i 18.00
czwartek, piątek:
6.30, 12.00 i 18.00
sobota:
6.30 i 18.00
W czasie wakacji (lipiec - sierpień) nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 16.30 oraz w czwartek i piątek o godz. 12.00

Msze "Z życiem bez prądu" w intencji dzieci nienarodzonych:
godz. 18h45 adoracja animowana przez wspólnotę Domowego Kościoła, następnie o 19.30 Msza - 22 II, 29 III, 26 IV, 31 V, 21 VI

Msze "Apostolstwa Dusz Czyśćcowych" w intencji zmarłych w czyśćcu, po Mszy spotkanie w sali 6 na plebanii:
godz. 18h00: 7 stycznia, 4 lutego, 4 marca, 1 kwietnia i 20 kwietnia (Msza o 20h00 bez spotkania), 6 maja, 2 czerwca (Msza o 13h00 bez spotkania), 3 czerwca, 1 lipca (Msza o18h00 bez spotkania), 5 sierpnia (Msza o 18h00 bez spotkania), 9 września, 7 października, 2 listopada (Msza o 18h00 bez spotkania), 4 listopada, 2 grudnia, 24 grudnia (Msza o 22h00 bez spotkania).-

Zamawianie Intencji Mszalnych

Jest możliwość zamówienia intencji mszalnych w kancelarii parafialnej w godzinach przyjmowania lub po każdej Mszy św. w zakrystii kościoła